BBCode in Custom Profile Fields [1.0.3] / ruhhali resimli

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
o_f_t
Kayıtlı Kullanıcı

Re: BBCode in Custom Profile Fields [1.0.3] / ruhhali resiml

Mesaj gönderen o_f_t »

bende normal bir özel profil alanı oluşturmak istiyorum fakat durmadan
"Alan adı sadece a-z arası, tümü küçük harf ve _ işaretini içerebilir" uyarısı veriyor.Bunun sebebi ne olabilir.
Alan adını küçük yazdım olmadı.Türkçe karakter kullanmadım yine olmadı.
Amacım Profilde örn: " Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği" gibi seçmeli yapmak istiyorum.
sercansenay
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sercansenay »

yildirimonline yazdı:iyi günler iki sorunum var

1. profilde resim çıkıyor ama kayıt olurken resim ya da resim adı değil de resim yolu çıkıyor
2. cinsiyet ve takım da ekledim ama takım cinsiyet ve ruh halinden sadece bir tane görnüyor. kayıt olurken üçü de çıkıyor ama profilde 1 tane çıkıyor

çözümlerseniz çok sevinirim. şimdiden tşkler
kakarotto yazdı:Öncelikle emeğine sağlık kurdum ve süper oldu fakat bir sorunum var kurduğum diğer özel frofil alanları gözükmüyor sadece en son eklediğim gözüküyor avatarın altında arkadaşın verdiği resimde mesela baya özel profil alanı eklemiş bende sadece en son eklediğim var neden olabilir.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
modu ekledim, gayet güzel çalışıyor ama yukardaki 2 arkadaşın sorunu bende de var...sadece bu özel profil alanını kullanabiliyorum, başka bir şey kullanmak istersem bunu kullanamıyorum. Bunun olması gereken yerde avatar, rütbe , kayıt tarihi, mesajlar,konum, ve bir özel profil alanı bulunuyor..bir başkasına izin vermiyor.
Yardımcı olurmusunuz??
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Merhabalar. Bizimki bir köy sitesi olduğu için üyeleri şahsen tanımak istiyoruz. Bu sebeple o kişiye kendisini tanıtabileceği bir Özel Profil alanı (YAZI ALANI) oluşturdum. Buna rağmen orayı es geçenleri, asdasdas gibi gereksiz bilgilerle geçebilenler olabileceği gibi, eski üyelerin de o alanı doldurmasını beklemek yerine ben onlar adına oraya MODSUZ not düşebilirmiyim? Ayrıca bir sorum daha var mesela bu site de de kullanılan bir yöntem var imzası uygunsuz olanlara admin müdahale edebiliyor. Bunun da MODSUZ bir müdahale yöntemi var mı ? Şimdiden teşekkürler iyi geceler..

--------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------Mesaj No : 310
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Ne zamandır yana yakıla aradığım özellik gözümün önündeyken görememişim. Kendim sordum kendim buldum. Kimse den de bu konuda bir soru olmamış, belki herkes bildiğinden gerek görmemiştir. Başka yerde verildi mi bilemiyorum ama ben yine de açıklayayım. Bir kişinin profiline tıkladığınızda sağ üst köşede FORM SEÇ diye açılır bir menü çıkıyor. Orada aradığınız İMZA, Avatar, Rütbe, Profil, Geri Bildirim gibi özelliklere ulaşabilirsiniz. Kullanıcı için oluşturduğumuz Özel Profil Alanları ve diğer doldurulabilecek boşlukları editleyebiliyorsunuz..

--------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------Mesaj No : 316
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

benim takıldığım nokta bi resmi varsayılan olarak ayarlayamazmıyız yada yazıyı yani ilk halinde tüm kullanıcılarda o çıkacak...
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir