NV recent topics [1.0.5]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

NV recent topics [1.0.5]

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

MOD adı: NV recent topics
Yapımcı: nickvergessen
MOD açıklaması: Ana Sayfaya son basliklari listeler YKP den Ayarlari yapabilirsiniz.
Mod Sürümü: 1.0.5

Demo: http://www.flying-bits.org/index.php
Download: http://www.flying-bits.org/download.php?mod_id=5
En son Özcan Akbulut tarafından 09.07.2010, 02:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
max411
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.4] NV recent topics [1.0.3]

Mesaj gönderen max411 »

Merhaba.Bu Modu 3.0.5 versiyonu için kurarken hata oluşdu

Kod: Tümünü seç

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 130: include(./includes/functions_recenttopics.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 130: include() [function.include]: Failed opening './includes/functions_recenttopics.php' for inclusion (include_path='.;/usr/local/php5/PEAR')

Fatal error: Call to undefined function display_recent_topics() in U:\home\localhost\www\forumlar\index.php on line 132
index.php dosyasında sadece 1 satir ekledim.
Bul
// Output page

Öncesine Ekle

Kod: Tümünü seç

if ($config['rt_index'])
{
	if (!function_exists('display_recent_topics'))
	{
		include($phpbb_root_path . 'includes/functions_recenttopics.' . $phpEx);
	}
	display_recent_topics($config['rt_number'], $config['rt_page_number'], $config['rt_anti_topics']);
}
Bu kadar..Ama hata veriyor..Acaba bu 3.0.4 versiyonu için keçerlimidir?
Bu konuda bana yardımçı ola bilirmisiniz?
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

dosyalari ftpye atmazsan hata olmasi normaldir, dosyalari at tekrar dene...
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
max411
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen max411 »

Ben localhost-a çalışıyorum..Tüm dosyaları install.xml-de gösterdiyi kibi yerine aldım...
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Türkçe dil dosyasını burdan indirebilirsiniz >> http://phpbbturkey.com/forums/viewtopic ... 53&t=16458
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
Kullanıcı avatarı
ancient ruler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ancient ruler »

İnstall klasörünü atıp install/index.php kısmına kadar geldim , modu yüklemeye çalışırken son adımda şu şekilde bi hata verdi..

Eğer bu dosyayı indirmede problem yaşıyorsanız bu yere bir FTP tarayıcı ile direkt olarak erişebilirsiniz: umil/error_files/recent_topics_mod3.txt

acp modülü ekleniyor: Yap�land�rma

SQL ERROR Incorrect string value: '\xFDland\xFD...' for column 'log_data' at row 1
Kullanıcı avatarı
ancient ruler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ancient ruler »

Neyse hatayı anlamamama rağmen install klasörünü sildim ve şu anlık bi sorun yok sitemde..
Kullanıcı avatarı
Soundcraft
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Soundcraft »

Bu modu acaba phpbb3portal da orta blokta gösterebilirmiyiz?

Yada göstermek için ne yapmalıyız bilgisi olan varmı acaba?

NV recent topics [1.0.5] sürümünü yükledim şuanda forumda sorunsuz çalışıyor. Farklı sayfalarda göstermek için içinde extrası var o modu phpbb3portal'a uyguladım ancak portal ana sayfada halen göstermiyor.
caferev
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen caferev »

Pierce_MVP yazdı:Türkçe dil dosyasını burdan indirebilirsiniz >> http://phpbbturkey.com/forums/viewtopic ... 53&t=16458

Bu dosya UTF8 değil. dolayısıyla Türkçe Karakterler çıkmıyor. Notepad++ ile ayarlanması gerekiyor.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 9 misafir