phpBB3 Seo Kurulum Resimli Türkçe Anlatım

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
sscetin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpBB3 Seo Kurulum Resimli Türkce Anlatim

Mesaj gönderen sscetin »

Bilgi
The cache file was updated successfully.

Validation Info :
Submitted forum URLs cannot end with a forum delimiter.
They where thus removed from one submitted.
A duplicate entry in title was detected for a forum URL : balik-hastaliklari.
It will stay unchanged until you update it.
bütün ayarları yaptım yapmadıgım tekşey pc.kırmak kaldı vallahi altaki yerlerde detay vardır
acp_forum_url den baktıgımda ise Final URL : genel-akvaryum-forumu.html veriyor sadece üsteki balık hastalıklarında hata veriyor bugunde yapamassam artık pes vallahi yardımınıza ihtiyacım var çıkamadım işin içinden bu arad kullandıgım tema seo tema sı açaba bununla ilgilide bi sorun olabilirmi
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Forum caching aciksa kapat veya sol tarafta Forum url management yaziyor oraya tikla hata verin urli degistir göndere tikla sanirim tek bu linkte hata aliyorsun digerlerinde sorunsuz ?
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
ABDÜLHEY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ABDÜLHEY »

tamam hepsi tamam sağol sorunsuz çalışıyor ama benim bi sorunum var şimdi

Forum ana sayfa yazan yere tıkladığımda www.bakivakfi.com a gidiyor ama ben bunu www.bakivakfi.com/index.php ye gitmesini nasıl sağlayabilirim

radyo kullanıyorumda o zaman uyumlu olmuyor radyoyu ekleyebilmem için o yer /index.php olması gerek lütfen yardım

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
KULA BELA GELMEZ HAKK YAZMADIKÇA,
HAKK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...
---------------------------------------
http://www.bakivakfi.com
---------------------------------------
Kullanıcı avatarı
uni
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen uni »

Bu modu kurdum ancak bir sorum var esmerözcan, mod kurulduğunda her sayfanın title nı değiştirmiyor mu? Benim title yine eskisi gibi kaldı url ler değişti ama titleda yine forum görüntüleniyor, başlık görüntüleniyor yazıyo.
Türk Üniversiteleri Ortak Forumu http://www.universiteforumu.com
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

uni yazdı:Bu modu kurdum ancak bir sorum var esmerözcan, mod kurulduğunda her sayfanın title nı değiştirmiyor mu? Benim title yine eskisi gibi kaldı url ler değişti ama titleda yine forum görüntüleniyor, başlık görüntüleniyor yazıyo.
title zaten degismez title icin baska bi mod kurmalisiniz ayriyeten phpbb-seo.com da title mod diye bi aratin bulamazsaniz ben bi ararim =)
akblt.space

Kullanıcı avatarı
uni
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen uni »

Teşekkür ederim esmerözcan yaptım title düzenlemesini :D
Türk Üniversiteleri Ortak Forumu http://www.universiteforumu.com
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen blogcu forum »

bi ara denemiştim ama tam olarak seo olmamıştı. özellikle üye rofillerini açamıyorduk. Neyse bi ara denerim bunu. Teşekkürler paylaşım için süpersin valla :D
blogcu
drsimsek
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen drsimsek »

Advanced phpBB3 SEO mod Rewrite bu dosyadakileri uyguladım kurulumu yaptım .htaccess i değiştirdim önbelleği boşalttım ama hala değişmedi linkler ve birde hata alıyorum forumdaki konulara tıklayınca
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/drtipnet/public_html/forum/viewtopic.php on line 1650 gibi bir uyarı alıyorum
ayar yerindeki resimler aşağıdadır.
htaccess
htaccess
htaccess
htaccess
Dosya ekleri
seo class setting
seo class setting
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

drsimsek yazdı:Advanced phpBB3 SEO mod Rewrite bu dosyadakileri uyguladım kurulumu yaptım .htaccess i değiştirdim önbelleği boşalttım ama hala değişmedi linkler ve birde hata alıyorum forumdaki konulara tıklayınca
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/drtipnet/public_html/forum/viewtopic.php on line 1650 gibi bir uyarı alıyorum
ayar yerindeki resimler aşağıdadır.
phpbbseo.JPG
phpbbseo1.JPG
hata veren dosyada hata yapmisiniz orjinalini veya varsa yedek dosyanizi attin ve tekrar deneyin
akblt.space

camfanus06
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen camfanus06 »

hocam iyi güzelde ne resimler çalışıo ne linkler nası resimli anlatım bu
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

camfanus06 yazdı:hocam iyi güzelde ne resimler çalışıo ne linkler nası resimli anlatım bu
resimler benim hostumda oldugu icin ve biz yeni server aldik yarin oraya geciyoruz en gec pazara benim site host isleri bitecek ozaman sitem acildigi zaman resimlerde cikar ;)
akblt.space

Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

EsmerÖzcan yazdı:
camfanus06 yazdı:hocam iyi güzelde ne resimler çalışıo ne linkler nası resimli anlatım bu
resimler benim hostumda oldugu icin ve biz yeni server aldik yarin oraya geciyoruz en gec pazara benim site host isleri bitecek ozaman sitem acildigi zaman resimlerde cikar ;)
simdi resimler geldi site acilir acilmaz...
akblt.space

Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Seo'nun tam olarak yararı nedir? Bugüne kadar 3-4 kere kurmaya çalıştım ama her seferinde işlerin çokluğundan yarıda bıraktım. =) Arama motorlarınını sayfaları indexlemesinde mi yarar sağlıyor nedir?
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Arama_moto ... _eniyileme

burda sanirim tüm bilgiler yaziyor benim anlatmam uzun sürer burdan okuyun :)

bide seo urleri viewtopic.php seklinde degil konu ismi seklinde cikar, bunuda google öyle indexler...
akblt.space

Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Şu ana kadar Google'da indexlenmiş başlıklarım örneğin bu şekilde --> http://www.losttr.org/viewtopic.php?f=34&t=1227 Bu Seo'yu kurduktan sonra Google'da arama yapan bir kişi bu başlığa tıkladığında (viewtopic'li şeklinde olan linke) 404 hatasıyla mı karşılaşacak yoksa yeni linke mi yönlendirilecek? Umarım anlatabilmişimdir. =)
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir