phpBB3 Seo Kurulum Resimli Türkçe Anlatım

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
webmas52
Kayıtlı Kullanıcı

Re: phpBB3 Seo Kurulum Resimli Türkce Anlatim

Mesaj gönderen webmas52 »

arkadaşlar ben herşeyi yaptım ama sorun şu

Kod: Tümünü seç

7. ) Kodlarimizi Kopyaladiktan sonra Resimde görüldügü gibi Save the .htaccess yeri var orayi Evet olarak isaretliyoruz ve Gönder´e tikliyoruz
bunu evet desemde yenilediğimde hayır çıkıyo gene izinlerlede oynadım ama sorunu çözemedim yardım
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

webmas52 yazdı:arkadaşlar ben herşeyi yaptım ama sorun şu

Kod: Tümünü seç

7. ) Kodlarimizi Kopyaladiktan sonra Resimde görüldügü gibi Save the .htaccess yeri var orayi Evet olarak isaretliyoruz ve Gönder´e tikliyoruz
bunu evet desemde yenilediğimde hayır çıkıyo gene izinlerlede oynadım ama sorunu çözemedim yardım
FTP >> phpbb_seo/cache

icini bosalt yedek alipta ayarlari tekrar yap
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
safir
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen safir »

Herşeyi düzgün bi şekilde anlatıldığı gibi yapıyorum ama, 404 hatası veriyor.

mouse ile başlığın üzerine gelince siteadi/konubaslıgi.html görünüyor ama tıklayınca sayfa bulunamadı şeklinde 404 hatası veriyor, nedeni ne olabilir?
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

safir yazdı:Herşeyi düzgün bi şekilde anlatıldığı gibi yapıyorum ama, 404 hatası veriyor.

mouse ile başlığın üzerine gelince siteadi/konubaslıgi.html görünüyor ama tıklayınca sayfa bulunamadı şeklinde 404 hatası veriyor, nedeni ne olabilir?
Editlemede sanmam olsun bu hata ama ftp ile atmadığınız dosyalar olabilir baştan bir kontrol edin.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

safir yazdı:Herşeyi düzgün bi şekilde anlatıldığı gibi yapıyorum ama, 404 hatası veriyor.

ayarlarda yalnis birsey yapmisiniz veya .htaccess de.
akblt.space

safir
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen safir »

Yok hocam çalışmıyor,
3 gündür deli gibi bunla uğraşıyorum, denemediğim varvasyon kalmadı,
hem notepat dosyasında gelen instruction ları hem de burdakileri harfiyen yapıyorum ama olmuyor,
bu .htacess zıkkımı neyse sanırım ondan oluyoe ama ne yaptıysam çözemedim.

HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)

hatası alıyorum sürekli.

Bilen birisi install aşamasından sonra hangi olayları hangi sıra ile yapacağız bi anlatırsa memnun olurum,

yani önce bu .htacess imi oluşturuyoruz ve sonramı phpBB SEO Class settings deki ayarları yapıyoruz, hangisi hangi sırayla olacak.

yardımlarınızı bekliyorum..
irishpaddy
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen irishpaddy »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

allah rizasi icin biri bana bu dosyalari tam olarak nerelere atacam soylesin lutfen yawww kafayi yicem
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

irishpaddy yazdı:[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

allah rizasi icin biri bana bu dosyalari tam olarak nerelere atacam soylesin lutfen yawww kafayi yicem
Mod Kurulum makalesini oku.

ayrica konumda bellirtim root icindekinler düzgünce ftpye attilcak diye bilmiyorsan Mod Kurulum Makalelerini okumalisin :idea:
akblt.space

irishpaddy
Kayıtlı Kullanıcı

ozcan okuduyorum kac gunlerdi r ama ayrintili birsey bulamadim dosyalari FTP ye at deniliyor ama hangi dosyalari handi dizine atilacagi yok, bilen icin colay olmali ama bilmeyen icin hakikaten zor.bircok baslik acilmis benim gibi dosyalari nereye atilacagina dair, hic biri cevaplanmamis
irishpaddy
Kayıtlı Kullanıcı

beyler kolay gelsin
neredeyse basardim en sonunda ama bu seferde giris sayfasinin en altinda boyle bir error verdi

Fatal error: Call to undefined method: stdClass->seo_end() in F:\hshome\hs21551\avcilardiyari.com\phpbb_seo\phpbb_seo_install.php on line 197

bu neden olabilir acaba bilen varmi
safir
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen safir »

irishpaddy yazdı:ozcan okuduyorum kac gunlerdi r ama ayrintili birsey bulamadim dosyalari FTP ye at deniliyor ama hangi dosyalari handi dizine atilacagi yok, bilen icin colay olmali ama bilmeyen icin hakikaten zor.bircok baslik acilmis benim gibi dosyalari nereye atilacagina dair, hic biri cevaplanmamis
Arkadaşım hiç boşuna uğraşma bu forum sitesinde kimse kimseye yardımcı olmuyor, 3-5 bişi öğrenmişler onunla artislik yapıyorlar.
İngilizgen varsa phpBB3 Seo nun orjinal sitesinden yardım al, bunlara kalırsan işin zor. :?
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

safir yazdı:
irishpaddy yazdı:ozcan okuduyorum kac gunlerdi r ama ayrintili birsey bulamadim dosyalari FTP ye at deniliyor ama hangi dosyalari handi dizine atilacagi yok, bilen icin colay olmali ama bilmeyen icin hakikaten zor.bircok baslik acilmis benim gibi dosyalari nereye atilacagina dair, hic biri cevaplanmamis
Arkadaşım hiç boşuna uğraşma bu forum sitesinde kimse kimseye yardımcı olmuyor, 3-5 bişi öğrenmişler onunla artislik yapıyorlar.
İngilizgen varsa phpBB3 Seo nun orjinal sitesinden yardım al, bunlara kalırsan işin zor. :?
kimse yardimci olmak mecburunda degil sende ögrenirsin o 3-5 bisi bilenlerden sen fazlasini ögrenirsin daha ii artislik yaparsin ;)

sonra sanada neden yardim edilmedigini cok ii tahmin edebiliyorum

viewtopic.php?f=34&t=13427&start=45#p83320

ayrica konularada bu forumu kötülemen dogru degil herkez ellinden geldikce yardim etmeye calisiyor haziri beklemiyor!

viewtopic.php?f=36&t=15527&p=83874#p83874

diger arkadasa gelince installi dogru yaptinmi dosyalarda hata yapmadigina felan eminmisin dosyalari dogru yere attigindan :?:
akblt.space

irishpaddy
Kayıtlı Kullanıcı

diger arkadasa gelince installi dogru yaptinmi dosyalarda hata yapmadigina felan eminmisin dosyalari dogru yere attigindan

ozcan gunlerdir ben sizlere neyi soruyorum allah askina hangi dosyayi nereye atmam gerekiyor bilmiyorum,bildigimce anladigimca bisiler yaptim ama heralde olmadi dosyalari dogru yere atamadim,bir kiside cikip su dosyayi sura atacan demedi.
sen root dosyasinin icindekileri ftp ye at dedin anlayamadigim dosyalarin icinde iki tane root dosyasi var
birisi contrib dosyasinin icinde digeri ise ana dizinde durum boyle olunca karisiyo.

bunlari aciklayarak yazsak bu dosya bu dosyanin icine atilacak gibi,bilmeyen arkadas icinde kolaylik olur bence,
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

irishpaddy yazdı:diger arkadasa gelince installi dogru yaptinmi dosyalarda hata yapmadigina felan eminmisin dosyalari dogru yere attigindan

ozcan gunlerdir ben sizlere neyi soruyorum allah askina hangi dosyayi nereye atmam gerekiyor bilmiyorum,bildigimce anladigimca bisiler yaptim ama heralde olmadi dosyalari dogru yere atamadim,bir kiside cikip su dosyayi sura atacan demedi.
sen root dosyasinin icindekileri ftp ye at dedin anlayamadigim dosyalarin icinde iki tane root dosyasi var
birisi contrib dosyasinin icinde digeri ise ana dizinde durum boyle olunca karisiyo.

bunlari aciklayarak yazsak bu dosya bu dosyanin icine atilacak gibi,bilmeyen arkadas icinde kolaylik olur bence,
Mod kurma makalesini okumadın heralde.Okusan gayet basit.Ama hala anlamadım diyorsan bir anlatımda ben yapayım.

mesela root te şu dosyalar var .

includesin içinde iki dosya var o dosyaları ftp ile sitendeki includes yerine atacaksın.Bu kadar basit birşey anlamamak mümkün değil yani kusura bakmayınız.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
areka
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen areka »

ben dediklerinizi aynen yaptım ama ben prosilver temasını sildiğim için ona ekleyeceğim kodları es geçtim. ama şuanda bomboş bir sayfa çıkıyor forumda

installde yapamıyorum
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 0 misafir