MOD Kurulum Makalesi (Yeni başlayanlar, bilmeyenler için)

phpBB 2.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
dersimg03
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dersimg03 »

ftp buldum connect to war oraya sitemin ismini yazıom girmio nasıl olcak o iş adam gibi şöyle açık açık anlatsanız
Seni Seven Herkesi Sen De Sev
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

dersimg03 yazdı:ftp buldum connect to war oraya sitemin ismini yazıom girmio nasıl olcak o iş adam gibi şöyle açık açık anlatsanız

Kardeşim adam gibi cevap verinde ne demek ?
Burada herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz yani bişeyi okumuşsun anlayamamışsın.

1- Burada anlatılanlar sadece mod kurulumu için geçerlidir FTP bağlantısı değil !

2- Senin forumun ücretsiz bir forumdur kodların içine giriş yapamayacağın için hiç bişeyde eklemen mümkün değil !
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
nuhsalih
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen nuhsalih »

dersimg03 yazdı:ftp buldum connect to war oraya sitemin ismini yazıom girmio nasıl olcak o iş adam gibi şöyle açık açık anlatsanız
kardeşim senin forum free forum boşuna mod yükleme ile ugraşma ve boşuna burada olmayacak bişey için kimsenin başını agrıtma
www.islamday.info İslam Bilgi Paylaşım Platformu Destek için Üye olun
http://www.islamday.info
kerem3588
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kerem3588 »

biton kişi açıklama yapmış anlıyamadım bunu okudum anladım thanx :)
Kullanıcı avatarı
savas146
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen savas146 »

Bende 3 Kez Okudum Birşey Anlamadım Lütfen Yardım....
Kullanıcı avatarı
beyzale
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen beyzale »

bende hiçbirşey anlamadım...açıkcasını söylemek gerekirse bu anlatım sadece terimleri bilenler için...yani biz acemiyiz;anlamadık deyince falanca klasörünü al falanca klasörüne at deniyor...ya zaten sorun burada nasıl atacaz nereye bascaz adım adım anlatılacaksa anlatılsın...yoksa hiçbir fayda getirmez...
the_metalci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen the_metalci »

yaa arkadaşalr benim analdıım bu mod olayında örneğin sitede bi d.eğşikik sitiyorsun bunun için fpt:// den bi dosya üzerinde kod değşik yaparak ouyor galiba kmmz ve ben bu kod alrı koyamıyor çok uzun ve karmaşık geliyo abi aynı şey değimi

örnek: biri hızlı cevap istiyo bunun değişkik yapması gereken klasörü biri yaopmışsa bi bilen ona versin zati bu dosyalar çok ufak sadece yazı var hem o abuk subuk sorualr sormasın hem onun işi görüsün hem oınun haksızmıyım ben analmadım gitt ibu olayı :roll: :roll: :?: :!:
Strash
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Strash »

Arkadaşlar Şimdi Ben Color Group u Siteme Eklemek İçin Color Group Klasörünü Ftpde Nereye Atacagım? EasyMod Yükledim...
Muhabbetx
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: MOD Kurulum Makalesi (Yeni başlayanlar, bilmeyenler için

Mesaj gönderen Muhabbetx »

teşekkürler
mehmetdu
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mehmetdu »

easymod nasıl kuruluyor?dosyaları ftp den attım.neyi çalıştırıcam,nerden kurucam easymod u?
Kullanıcı avatarı
RSNBK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RSNBK »

beyzale yazdı:bende hiçbirşey anlamadım...açıkcasını söylemek gerekirse bu anlatım sadece terimleri bilenler için...yani biz acemiyiz;anlamadık deyince falanca klasörünü al falanca klasörüne at deniyor...ya zaten sorun burada nasıl atacaz nereye bascaz adım adım anlatılacaksa anlatılsın...yoksa hiçbir fayda getirmez...
savas146 yazdı:Bende 3 Kez Okudum Birşey Anlamadım Lütfen Yardım....

ya birileri resimli anlatamazmı mod ekleme hikayesini adım adım..bizde kurtuluruz sizde rahatlarsınız..bilgilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin :!: :!: :idea:
Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen MeQueR »

abicim daha nasıl anlatsınlar ki :lol:

adam diyo open yazan yerdeki dosyayı açıcan find dediği yeri yapıcan dosyaları kaydedicen ftp ye geri yollican bu kadar basit :lol:
Bu mesaj değiştirilmemiştir.... ayrıntılı bilgi için istediğiniz numarayı çevirin :) ..

NOT: cupranın numarasını çevirirseniz mesuliyet kabul edilmez :roll:

beklediğiniz gibi gelmedim ama olsun :P
Kullanıcı avatarı
RSNBK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RSNBK »

MeQueR yazdı:abicim daha nasıl anlatsınlar ki :lol:

adam diyo open yazan yerdeki dosyayı açıcan find dediği yeri yapıcan dosyaları kaydedicen ftp ye geri yollican bu kadar basit :lol:
ya kardeşim bunları nerede ve nasıl yapacam..open açık fınd bul bunlari bende biliyom..
Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen MeQueR »

ya mesela open yazıyo ya onında da bi dosya adı var? işte onun üzerine yapıcaksın. ooke?
Bu mesaj değiştirilmemiştir.... ayrıntılı bilgi için istediğiniz numarayı çevirin :) ..

NOT: cupranın numarasını çevirirseniz mesuliyet kabul edilmez :roll:

beklediğiniz gibi gelmedim ama olsun :P
Kullanıcı avatarı
the_alorak
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen the_alorak »

RSNBK yazdı:open açık fınd bul bunlari bende biliyom..
Open açık demek değil. Altında yazanı aç demek. Bir kere okusan ve yapmaya çalışsan yaparsın da çok beleşçi bir milletiz..
Kilitli

“2.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir